Superstari i WWE Jeff Hardy arrestohet pasi iku nga skena e aksidentit .

Superstari i WWE Jeff Hardy arrestohet pasi iku nga skena e aksidentit .

WWE ka një histori të përdorimit të incidenteve në jetën reale për të përmirësuar skenat e saj dhe produktin ne TV. Ndonjëherë ajo sjell një interes për skenarin, por nganjëherë thjesht duket shqetësuese. Superstari i WWE Jeff Hardy, së fundmi, ka mbajtur barrën e ketij skenari. Episodi i fundit ndodhi te premten mbrema ne SmackDown. […]

Xhensila Seferi modelja Shqiptare qe po korr sukses ne Itali .

Xhensila Seferi modelja Shqiptare qe po korr sukses ne Itali .

Modelja shqiptare Xhensila Seferi, ka arritur të kapë kopertinën e kalendarit italian, pasi u klasifikua ndër 10 më të mirat në konkursin “Raggaza, Moda e Spettacolo”.Por, pavarësisht pjesëmarrjes në disa gara, fushata publicitare apo programe televizive, ajo preferon ta konsiderojë modën pasionin e jetës, sepse si profesion ka zgjedhur drejtësinë.“Që në fillesat e mia modelingun […]

Selena Gomez ka përdunduar në spital psikiatrik

Selena Gomez ka përdunduar në spital psikiatrik

Ditën e djeshme në mediat e huaja u publikua lajmi se Selena Gomez është futur në një psikiatri në Bregun Lindor që të marrë trajtimin e nevojshëm për shëndetin mendor.Burime pranë 26-vjeçares kanë zbuluar se Selena vuan prej shumë kohësh nga presioni dhe ndihet përgjegjëse për të tjerët.“Ajo është vërtet e bukur, e zhytur në […]

Zbulimi/ Mbretëresha Elisabeth përshëndet me dorë false (Foto)

Zbulimi/ Mbretëresha Elisabeth përshëndet me dorë false (Foto)

Mbretëresha Elisabeth e Britanisë se Madhe është pa dyshim mbretëresha e rekordeve. Mbretëresha ka 66 vjet në fron, duke thyer kështu një tjetër rekord të vetin. Ajo është gjithashtu mbretëresha me moshën më të madhe në fron, 92 vjeçe.Përshëndetja me me dorë është një nga gjestet që nuk mungon asnjëherë në çdo dalje publike të […]

Vajza e “artë” Rita, e mahnitshme në Londër

Vajza e “artë” Rita, e mahnitshme në Londër

Ajo është një kameleon me stil që asnjëherë nuk ka frikë të tregojë hiret e saj trupore në veshje përplot stil.Dhe Rita Ora u shfaq tejet seksi në Londër të premten mbrëma.E veshur në një fustan të shkurtër ngjyrë ari, 27 vjeçarja dukej tejet seksi duke ekspozuar këmbët e gjata.

Luana Vjollca nuk i lë vend imagjinatës ….

Luana Vjollca nuk i lë vend imagjinatës ….

Pas suksesit me kengen e saj te fundit dhe koncerteve te shumta duket se vera dhe pushimet nuk ka përfunduar ende për Luana Vjollcës.Moderatorja bionde kësaj here i ka befasuar ndjekësit e saj të rrjeteve sociale duke bërë publike foto me bikini ku tregon format trupore, ndërsa bie në sy barku i saj dhe beli […]

Një lajm i mirë për të gjithë fansat, seriali “Friends” mund të rikthehet përsëri në ekran

Një lajm i mirë për të gjithë fansat, seriali “Friends” mund të rikthehet përsëri në ekran

Më në fund pas kaq shumë vitesh pyetjesh e insistimi nga mediat por më tepër nga fansat, një nga protagonistet kryesore të serialit “Friends” i ka dhënë dritën jeshile idesë së një risjellje të një prej sitcom-eve më të sukseshme të të gjitha kohrave. Ka qenë pikërisht Jennifer Aniston, e cila në serial luan rolin […]

1 2 3