Vidhen llogaritë në Twitter të Bill Gates, Kim Kardashian, Joe Biden, Barack Obama e plot VIP-ave

Vidhen llogaritë në Twitter të Bill Gates, Kim Kardashian, Joe Biden, Barack Obama e plot VIP-ave

Hakerimi i profileve të ndryshme në rrjetet sociale . Eshtë sot një nga fenomenet më kërcënues .Në lidhje me të dhënat personale dhe identitetin! Por, kur “pre” e këtyre sulmeve kibernetike bien personazhe me reputacion publik. N gjarja merr përmasa të jashtëzakonshme. Prej ditës së djeshme, vjedhja e llogarive në Twitter të disa prej personaliteteve. […]

Kejvina Kthella me kane ofruar shuma te medha parash per seks .

Kejvina Kthella me kane ofruar shuma te medha parash per seks .

Modelja shqiptare Kejvina Kthella ka folur hapur . Ajo ka treguar se i kanë ofruar para në këmbim të seksit S’më kanë ofruar drejtpërdrejt para në këmbim të seksit, por nëpërmjet njerëzve të njohur. Kur e kam marrë vesh, s’më ka bërë përshtypje dhe i kam injoruar . Keshtu ka deklaruar ajo në Top-Channel. E […]

Enca provokon serisht në Instagram (Foto)

Enca provokon serisht në Instagram (Foto)

Nxjerrja në pah e “aseteve” në pozicione sa më provokuese nuk është shprehi e panjohur kur është fjala për këngëtaren Enca Haxhia.Ajo ndiqet nga afro dy milionë persona në Instagram dhe gjithmonë i mban fansat të apdejtuar me foto “hot”.Edhe ‘selfie’ e fundit nga ashensori nuk i ka zhgënjyer pritshmëritë. Si gjithmonë del në pah […]

Nxjerr gjoksin jashtë, nuk duron dhe puth të dashurin edhe në publik

Nxjerr gjoksin jashtë, nuk duron dhe puth të dashurin edhe në publik

Ata janë bërë të pandashëm, që prej ribashkimit të tyre një vit më parë.Dhe Charlotte Dawson nuk mund të rezistonte pa e shfaqur dashurinë për Matt Sarsfield në Blackpool të shtunën, shkruan Daily Mail, Ylli i televizionit, është parë duke puthur të dashurin e saj gjatë një mbrëmje romantike në Beach House Bistro.Bukuroshja zeshkane shkëlqeu […]

Jennifer Lopez trondit me veshjen e saj

Jennifer Lopez trondit me veshjen e saj

Jennifer Lopez u kthye në qendër të vëmendjes të enjten me zgjedhjen e saj të fundit të modës. Këngëtarja, 49 vjeçe, u fotografua në grupin e videove të saj të ri muzikor me DJ Khaled, të veshur me pantallona të ulëta me një prerje të përkryer. Ishte një veshje e pazakontë me pantallonat dhe me […]

Deputetja e Kosoves me fund transparent tregon te brendshmet .

Deputetja e Kosoves me fund transparent tregon te brendshmet .

Deputetja kosovare Duda Bajle pushton titujt e mediave shpeshherë, jo vetëm për fjalimet e saj, por nga ana tjetër edhe për stilin e guximshëm në të veshur. Kryetarja e Komisionit për të Drejtat e Njeriut, Barazinë Gjinore, Persona të Pagjetur dhe Peticione kishte zgjedhur një veshje jo shumë të përshtatshme për takimin e sotëm.Në foton […]

Arrestohet modelja sexy Emily Ratajkowski , ja pse doli kundër Trumpit

Qindra protestues që po e kundërshtojnë presidentin Donald Trump për nominimin e Brett Kavanaugh për Gjykatën Supreme, janë arrestuar në Washington DC.Komedianja Amy Schummer dhe modelja Emily Ratajkowski ishin në mesin e 302 grave të ndaluara që protestuan kundër këtij nominim. Emily Ratajkowski ka thënë se u arrestua të enjten teksa ishte duke protestuar.Modelja 27-vjeçare […]

1 2 3