Kim Kardashian strips down to her underwear and a pair of white leather cowboy CHAPS in racy new snaps

Kim Kardashian strips down to her underwear and a pair of white leather cowboy CHAPS in racy new snaps

Kim Kardashian West is not afraid to show off her wild side while under lockdown. The 39-year-old reality star wowed her 171 million Instagram followers on Wednesday, as she told fans she was ‘all dressed up with nowhere to go’ in a series of racy snaps. However, despite claiming to be ‘dressed up’ it was […]

Luana Vjollca shkelqen në kopertinën e revistës turke me foto provokuese .

Luana Vjollca shkelqen në kopertinën e revistës turke me foto provokuese .

Sukseset e Luana Vjollcës nuk kanë fund, dhe vazhdojnë të tejkalojnë kufirin e Shqipërisë. Pasi rrëmbeu çmimin si “Best Albanian Act Artist” në “Golden Panther Music Awards 2020” në SHBA, moderatorja bukuroshe është shfaqur në kopertinën e revistës së njohur turke “Modda Turkey” të rubrikës së muajit maj, për të cilën ka dhënë një intervistë […]

Sailor sjell verën në dimër, imazhe seksi në bikini

Sailor sjell verën në dimër, imazhe seksi në bikini

Nëna e saj është supermodelja e njohur Christie Brinkley.Kështu që nuk është çudi që vajza e saj Sailor të ekspozojë hiret trupore, përcjell Bota sot.20 vjeçarja mahnitëse publikoi imazhe në llogarinë e saj në Instagram, nga pushimet që ka kaluar në fillim të këtij muaji.Ajo shfaqet mjaft seksi në bikini, derisa ekspozon të pasmet

Modelet “më të nxehta” të Instagramit – FOTO

Modelet “më të nxehta” të Instagramit – FOTO

Me mbi 12 milionë ndjekës në Instagram, Emily Ratajkowsky është modelja me më shumë fansa në rrjetet sociale, po “rivalet e saj” ku ndodhen?Revista “Esquire” ka bërë një renditje të 11 modeleve më të pëlqyera në rrjetet sociale. E përbashkëta e tyre është se janë të reja, të bukura, ambicioze dhe të guximshme përpara aparatit […]

Modelja serbe “ndez” Instagramin, nuk kursehet me fansat (Foto)

Modelja serbe “ndez” Instagramin, nuk kursehet me fansat (Foto)

Modelja e njohur serbe, Soraja Vucelic vijon të mahnitë në rrjetet sociale, veçanërisht në Instagram, ku është shumë aktive.Së fundi ajo ka postuar një sërë fotosh “selfie”, ku nxjerr në pah format e saj mjaft të bëshme, që nuk kanë kaluar pa u komplimentuar nga fansat.Soraja u bë e famshme për një histori rozë me […]

Dua Lipa shpallet artistja më e mirë në botë, lë prapa yjet e famshme

Dua Lipa shpallet artistja më e mirë në botë, lë prapa yjet e famshme

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Dua Lipa, nuk ka të ndalur. Ajo mbrëmë është zgjedhur artistja më e mirë botërore. Dua Lipa ishte pjesë e mbrëmjes së madhe të ndarjes së çmimeve, “LOS40 Music Awards”, në Madrid të Spanjës. Këngëtarja vendosi ta shpreh gëzimin e saj si fituese e 3 çmimeve, përmes një postimi në […]

Jenifer Lopez sfidon vajzat e reja, pozon e zhveshur

Jenifer Lopez sfidon vajzat e reja, pozon  e zhveshur

Jenifer Lopez është padyshim një ndër këngëtaret që duhet pasur zili nga të gjithë dhe këtë e vërteton gjithmonë me postimet e saj në rrjetet sociale.Jennifer është plot 49 vjeç dhe duket se ky fakt nuk e frikëson aspak këngëtaren.Këngëtarja ka sfiduar vajzat e reja me pamjen e saj, teksa pozon për revistën “Instyle”.JLo ka […]

Fotot/ Gjyshja më seksi në botë

Fotot/ Gjyshja më seksi në botë

Kjo është gjyshja më seksi në botë. Të gjitha vajzat duan ta ruajnë rininë në fytyrë e në trup, ndonëse vitet kalojnë. Shembulli është i qartë: Gina Stewart. 48 vjeç, nënë e 4 fëmijëve dhe me një mbese 5 vjeçe që i këndon gjyshes së vet sa herë duhet të fryjë qirinjtë e ditëlindjes.Me më […]

Brunia sexy Luana Vjollca .

Brunia sexy Luana Vjollca .

Moderatorja dhe këngëtarja, Luana Vjollca së fundmi ka ndërruar ngjyrën e flokëve nga bionde në brune. “BRUNE L”, ka shkruar ajo. Luana ndau një fotografi të nxehtë me ndjekësit e cila shfaq të pasmet bombastike, ku thjesht nuk lë vend as për imagjinatë , format e saj trupore gjithmone kane qene ne qender te portaleve […]

Ilda Bejleri prezantuesja më seksi e sportit shqiptar, sipas medias franceze

Ilda Bejleri prezantuesja më seksi e sportit shqiptar, sipas medias franceze

Ilda Bejleri njihet për postimet provokuese në Instagram.Ilda Bejleri është një ndër gazetaret sportive më të përfolura të ekranit shqiptar.Kjo gjë është vënë re edhe nga një faqe futbolli franceze, e cila ka postuar disa nga fotot më joshëse të Ildës.“Ju prezantojmë me Ilda Bejlerin, një gazetare sportive shumë e njohur në Shqipëri dhe e […]

1 2 3 6