Vidhen llogaritë në Twitter të Bill Gates, Kim Kardashian, Joe Biden, Barack Obama e plot VIP-ave

Vidhen llogaritë në Twitter të Bill Gates, Kim Kardashian, Joe Biden, Barack Obama e plot VIP-ave

Hakerimi i profileve të ndryshme në rrjetet sociale . Eshtë sot një nga fenomenet më kërcënues .Në lidhje me të dhënat personale dhe identitetin! Por, kur “pre” e këtyre sulmeve kibernetike bien personazhe me reputacion publik. N gjarja merr përmasa të jashtëzakonshme. Prej ditës së djeshme, vjedhja e llogarive në Twitter të disa prej personaliteteve. […]

Kejvina Kthella me kane ofruar shuma te medha parash per seks .

Kejvina Kthella me kane ofruar shuma te medha parash per seks .

Modelja shqiptare Kejvina Kthella ka folur hapur . Ajo ka treguar se i kanë ofruar para në këmbim të seksit S’më kanë ofruar drejtpërdrejt para në këmbim të seksit, por nëpërmjet njerëzve të njohur. Kur e kam marrë vesh, s’më ka bërë përshtypje dhe i kam injoruar . Keshtu ka deklaruar ajo në Top-Channel. E […]

Lei Kraja sensuale , uron festën e Pavarësisë së SHBA

Lei Kraja sensuale , uron festën e Pavarësisë së SHBA

Lei Kraja është padyshim një nga moderatoret sportive më bukuroshe dhe seksi në ekranet shqiptare. Ajo është tepër aktive në rrjete sociale. Sidomos Instagram, ku publikon foto të ndryshme nga jeta e saj. Në festën e Pavarësisë se SHBA, urimet kanë qenë të shumta . Duke nisur nga liderët e politikës, por edhe nga personazhe […]

Hiti i ri i Butrintit, per 24 orë kalon 1.3 milion klikime .

Hiti i ri i Butrintit, per 24 orë kalon 1.3 milion klikime .

“Si përpara” eshte kënga më e re e Butrint Imerit . Kjo kenge u lancua të premten . Dhe kjo kenge duket se eshte perqyer shume duke arritur nje rekord klikimesh . Klipi i Butrintit, i cili është realizuar nga Valon Aziri . Deri me tani ka marrë më shumë se 1.3 milionë klikime brenda […]

Superstari i WWE Jeff Hardy arrestohet pasi iku nga skena e aksidentit .

Superstari i WWE Jeff Hardy arrestohet pasi iku nga skena e aksidentit .

WWE ka një histori të përdorimit të incidenteve në jetën reale për të përmirësuar skenat e saj dhe produktin ne TV. Ndonjëherë ajo sjell një interes për skenarin, por nganjëherë thjesht duket shqetësuese. Superstari i WWE Jeff Hardy, së fundmi, ka mbajtur barrën e ketij skenari. Episodi i fundit ndodhi te premten mbrema ne SmackDown. […]

Luana Vjollca shkelqen në kopertinën e revistës turke me foto provokuese .

Luana Vjollca shkelqen në kopertinën e revistës turke me foto provokuese .

Sukseset e Luana Vjollcës nuk kanë fund, dhe vazhdojnë të tejkalojnë kufirin e Shqipërisë. Pasi rrëmbeu çmimin si “Best Albanian Act Artist” në “Golden Panther Music Awards 2020” në SHBA, moderatorja bukuroshe është shfaqur në kopertinën e revistës së njohur turke “Modda Turkey” të rubrikës së muajit maj, për të cilën ka dhënë një intervistë […]

Sailor sjell verën në dimër, imazhe seksi në bikini

Sailor sjell verën në dimër, imazhe seksi në bikini

Nëna e saj është supermodelja e njohur Christie Brinkley.Kështu që nuk është çudi që vajza e saj Sailor të ekspozojë hiret trupore, përcjell Bota sot.20 vjeçarja mahnitëse publikoi imazhe në llogarinë e saj në Instagram, nga pushimet që ka kaluar në fillim të këtij muaji.Ajo shfaqet mjaft seksi në bikini, derisa ekspozon të pasmet

Enca provokon serisht në Instagram (Foto)

Enca provokon serisht në Instagram (Foto)

Nxjerrja në pah e “aseteve” në pozicione sa më provokuese nuk është shprehi e panjohur kur është fjala për këngëtaren Enca Haxhia.Ajo ndiqet nga afro dy milionë persona në Instagram dhe gjithmonë i mban fansat të apdejtuar me foto “hot”.Edhe ‘selfie’ e fundit nga ashensori nuk i ka zhgënjyer pritshmëritë. Si gjithmonë del në pah […]

1 2 3 11