Dy shenjat më hakmarrëse të horoskopit

Dy shenjat më hakmarrëse të horoskopit

Peshqit Mund të duket e habitshme që Peshqit janë në këtë listë, pasi shumë i shohin si paqësorë dhe të pafajshëm. Por realiteti është se ata kanë pak tolerancë për fyerjet dhe tradhëtitë. Kur Peshqit janë viktima të këtyre sjelljeve, ato nuk kursejnë asgjë. Ata nuk sulmojnë dobësitë e ofenduesve si Akrepat. Ato grumbullojnë të […]

Horoskopi Kinez për muajin Tetor, shumë prej jush do t’ju tronditet jeta nga surprizat e pakëndshme

Horoskopi Kinez për muajin Tetor, shumë prej jush do t’ju tronditet jeta nga surprizat e pakëndshme

Zbuloni se cila shenjë është e juaj në horoskopin kinez. Shenja tuaj për horoskopin kinez mund ta gjeni në bazë te vitit të lindjes suaj këtu me poshtë: Miu: 1900, 1912, 1924, 1936, 1948, 1960, 1972, 1984, 1996, 2008 Bualli: 1901, 1913, 1925, 1937, 1949, 1961, 1973, 1985, 1997, 2009 Tigri:1902,1914, 1926, 1938, 1950, 1962, […]

Horoskopi per muajin tetor

Horoskopi per muajin tetor

Dashi Ky do jetë një muaj dinamik dhe shumë kreativ. Ju që keni një lidhje, duke qenë se do jeni shumë të shqetësuar për shoqërinë do e lini pak pas dore dashurinë. Gjithsesi partneri juaj do ju kuptojë dhe do kaloni momente të lumtura. Për ju beqarët një ish-i juaj mund të kthehet nga fundi […]

Çfarë kanë parashikuar yjet për ju gjatë Krishtlindjeve? Ja shenja më me fat e horoskopit

Çfarë kanë parashikuar yjet për ju gjatë Krishtlindjeve? Ja shenja më me fat e horoskopit

Dashi – Jupiteri dhe Urani do ju ndihmojnë të merrni vendimet e rëndësishme. Janë tepër të kujdesshëm gjatë periudhës së Krishtlindjeve, sidomos nëse keni planifikuar një udhëtim për të bërë ski. Dashuria është në ajër për ju këtë ditë. Demi – Personat e shenjës së Demit, do e marrin partnerin/en dhe do shkojnë në një […]

Erotizmi sipas shenjave të horoskopit

Erotizmi sipas shenjave të horoskopit

DASHI Sensualiteti. Plutoni të mbikëqyrë duke të lejuar një sensualitet direkt, pa komplekse dhe aspak artificial. Gjithmonë ka vend për të rejat, të cilat stimulojnë një Dash që në fund të fundit nuk është dhe aq personifikimi i besueshmërisë. Energjia. Flakët, zjarri, shkëndijat… janë fjalët më të përshtatshme për të përshkruar energjinë tënde seksuale, e […]

Horoskopi për ditën e sotme, e shtunë 25 nëntor 2017

Horoskopi për ditën e sotme, e shtunë 25 nëntor 2017

Dashi Neptuni do influencoje se tepermi tek jeta juaj sentimentale dot. Do merrni disa vendime ne cift te cilat do i japin nje tjeter drejtim jetes suaj. Disa mund te kalojne ndonje moment te tensionuar. Beqaret duhet te bejne kujdes. Hena do iu beje kerkues dhe do kerkoni nje “qenie” perfekte. Nuk keni per ta […]

Numrat e fatit për çdo shenjë horoskopi dhe domëthënia e tyre

Numrat e fatit për çdo shenjë horoskopi dhe domëthënia e tyre

A besoni tek horoskopi dhe numrat e fatit?! Nëse po, e dini se cilat janë numrat që ju sjellin fat? Nëse jo, atëherë më poshtë keni të renditura të gjitha shenjat e horoskopit dhe numrat përkatës të fatit, dhe shpjegimin rreth tyre. 1.DASHI (21 mars – 20 prill):Dashit gjithmonë i takon numri 1. Ai është […]

1 2 3