Foto +18,Carmen Electra pozon nudo… pas 9 vitesh

Foto +18,Carmen Electra pozon nudo… pas 9 vitesh

Carmen Electra i ka hequr të gjitha rrobat, ashtu siç bënte 9 vite më parë për kopertinën e revistës “Playboy”.Aktorja 46-vjeçare ka realizuar një set fotografik artistik për fotografin e famshëm Eli Russell Linnetz.Carmen pozon krejtësisht nudo, duke treguar se koha nuk kalon për të. Electra njihet për rolet e saj në filmat si “American […]

Bleona Qereti topless ne Itali (foto+18)

Bleona Qereti topless ne Itali (foto+18)

Bleona Qereti eshte duke pushuar ne itali ku paparazzi ka shkrepur foto ku ajo ben plazh topless dhe eshte kapur ne disa pozicione delikate .Bleona ka qene ne qender te vemendjes disa here edhe per veshjet e saja ekstravagante ne dalje publike , duket se Bleona nuk ka ndermend te ndalet ku here pas here […]

Joanna Krupa mbretëresha e nudove (+18)

Joanna Krupa mbretëresha e nudove (+18)

Ajo është mbretëresha e fotove të nxehta ku cdo dite poston foto nudo ne profilin e saj ne instagram .Modelja Joanna Krupa flitet se është në prag të divorcit me të shoqin megjithatë ajo duket e relaksuar dhe duket sikur nuk e ka mendjen tek divorci .Joanna pervec se nje modele ajo njihet edhe si […]

Alby Rydes “mbreteresha” Shqiptare e pornos .

Alby Rydes “mbreteresha” Shqiptare e pornos .

Kush është Alby Rydes Alby Ryder është një pornostare amerikane, por ajo nuk ka lindur në SHBA. Ajo në të vërtetë ka lindur në Shqipëri më 16 nëntor 1990. Alby u zhvendos në SHBA kur ishte 14 vjeç dhe, meqenëse prejardhja e saj është kubane dhe shqiptare, ishte shumë e natyrshme të vendoseshe në Miami, […]

Stormi Maya lepurushja e playboy pozon nudo (+18)

Stormi Maya lepurushja e playboy pozon nudo (+18)

Pak kohë më parë pushtoi faqet e para të “PlayBoy” dhe thotë se ndryshe nga shumë modele të tjera, ajo e adhuron që të zhvishet. Bëhet fjalë për Stormi Mayan, 22-vjeçare venezueliane, që në Instagram prej pak javësh është një “stuhi e vërtetë”. Ajo e përshkruan veten si një femër të mbushur me talente dhe […]