Bebe Rexha, një shqiptare e vërtetë: Ja cili është ushqimi i saj i preferuar!

Këngëtarja me origjinë shqiptare Bebe Rexha ka vizituar këto ditë vendlindjen e saj. Megjithëse ajo është treguar e rezervuar në dhënien e detajeve, në instastory-n e saj ka postuar ditën e djeshme një foto, të cilën e ka shoqëruar me diçiturën “Mëngjes në Shqipërinë time të bukur”. Në tavolinë bashkë me të shihet edhe Monika Kryemadhi, e cila ka lidhje familjare me artisten.
Në një tjetër video të postuar nga këngëtarja, shihet mamaja e Monika Kryemadhit, e cila i uron mirëseardhjes së afërmes së saj me byrek. Bebe e ka treguar gjithmonë me krenari origjinën e saj dhe detaji i byrekut e vërteton më së miri. Epo të jesh shqiptare dhe të mos pëlqesh byrekun sikur nuk shkon! Ne shpresojmë të jesh kënaqur Bebe dhe të të ketë shijuar byreku.

Leave a Reply

Your email address will not be published.