Ajo vazhdon te provokoje ndjekësit , vajza më seksi e ekranit shqiptar

Ajo është pa dyshim një nga vajzat më sexy të ekranit shqiptar.
Format trupore ranë menjëherë në sy të të gjithë që në daljen e parë në ekranin e televizionit Klan në emisionin “Xing me Ermalin”.Rashela Kolaneci ka “ndezur” rrjetet sociale me këtë foto të publikuar së fundmi nga plazhi, në jug të Shqipërisë ku ajo po kalon prej disa ditësh pushimet e verës.

Siç edhe duket, bukuroshja e skenës shqiptare është shfaqur shumë provokuese dhe mjaft sensuale, sidomos teksa tregon të pasmet e saj bombastike, ndërsa ndodhet ulur në një mjet lundrues, me aq sa lejon fotografia e postuar prej saj në Instagram.Rashela ka postuar shpesh herë foto nga plazhi, ku zbulon format e saj perfekte, ndoshta duke i bërë të ndihen disi keq të gjitha femrat që pushojnë pranë saj.

Leave a Reply

Your email address will not be published.