Ish-gazetarja e Top Medias-Luana Vjollcës: “Vetëm këngëtare jo, të lutem mos e bëj më”

sh-gazetarja e Top Media-s ka disa fjalë per Luana Vjollcen: “ Vetem kengetare jo”Shume breza jane rritur duke degjuar zerin e Kozeta Kurtit në radio. Dhe akoma sot e pëlqejnë dhe e degjojnë po me të njejtin kurjozitet dhe me qejf. Ajo ishte e ftuara e rradhës e moderatorit Kelvi Kadilli në “INterview” ku ka folur edhe për Luanen.Kozeta është e drejtpërdrejtë dhe në momentin që moderatori e pyet për disa personazhe të medias në Shqipëri e pyet edhe për moderatoren, Luana Vjollca. Përgjigjia e Kozetes ishte: “Vetëm këngëtare jo, çfarë te doje të behet por vetëm këngëtare jo, te lutem mos e bëjë më”. Për të mësuar më shumë se çfarë ka thënë Kozeta për “INterview” mund të shikoni videon më poshtë.

You must be logged in to post a comment Login