Joanna Krupa mbretëresha e nudove (+18)

Ajo është mbretëresha e fotove të nxehta ku cdo dite poston foto nudo ne profilin e saj ne instagram .Modelja Joanna Krupa flitet se është në prag të divorcit me të shoqin megjithatë ajo duket e relaksuar dhe duket sikur nuk e ka mendjen tek divorci .Joanna pervec se nje modele ajo njihet edhe si aktore. E lindur në Poloni,por Joanna jeton në SHBA prej kohësh.

Leave a Reply

Your email address will not be published.