Alby Rydes “mbreteresha” Shqiptare e pornos .

Kush është Alby Rydes

Alby Ryder është një pornostare amerikane, por ajo nuk ka lindur në SHBA. Ajo në të vërtetë ka lindur në Shqipëri më 16 nëntor 1990. Alby u zhvendos në SHBA kur ishte 14 vjeç dhe, meqenëse prejardhja e saj është kubane dhe shqiptare, ishte shumë e natyrshme të vendoseshe në Miami, Florida. Sytë e saj janë kafe dhe flokët zakonisht janë të zeza ose kafe. Gjoksi i saj eshte i bere dhe ato janë diku në mes të mesme dhe të mëdha (në varësi të asaj që ju konsideroni “i madh”). Trupi i saj është mahnitës dhe është plot me tatuazhe (ka kaq shumë prej tyre sa ajo pranon se ka humbur shumë kohë më parë ). Alby ka tatuazhe në qafën e saj, krahët, duart, gishtat, gjoksin e saj, midis gjoksit saj, në ijet e saj, mbi vaginen e saj – në thelb kudo. Ajo që ju mund të gjeni tatuazhet në trupin e saj janë përgjithësisht gjërat që ajo pëlqen – kafka, lule, gjethe marihuanë, pica, kurorë, etj. Ajo gjithashtu ka piercings në të dy thithkat e saj dhe në kërthizën e saj.

Karriera Pornografike

Ka shumë arsye të ndryshme pse vajzat po hyjnë në industrinë e pornografisë, por asnjëra prej tyre nuk vlen për Alby Rydes. Një ditë në vitin 2013 ajo u zgjua dhe tha me vete: Ti e di çfarë? Të gjitha vajzat po e bëjnë atë gjithsesi, mendoi ajo, dhe ajo mund të bëjë pikërisht atë që po bëjnë, apo edhe më mirë. Tani ajo është shumë e lumtur me zgjedhjen e saj sepse doli se ajo e do atë, të gjithë e trajtojnë atë këndshem dhe deri më tani ajo nuk ka asnjë keqardhje. Një nga gjërat më të mira në lidhje me pornografinë është se ajo filloi të dashurojë seksin anal, i cili nuk kishte rastisur para pornografisë (edhe pse ajo e bënte atë privatisht).Kjo vajzë nuk është fare e trembur, bazuar në atë që mund të shohim. Mund ta quajmë edhe absolutisht të paturpshme. Ajo nuk ka frikë të bëjë asgjë nga blowjob dhe anal në gangbang dhe skena ekstreme – kjo e fundit mund të shohim në një faqe të quajtur Disgrace Sexual, e cila është pjesë e Rrjetit Fetish. Përveç kësaj, puna e saj mund të jetë e gëzuar në faqet / rrjetet si: Evil Angel, Brazzers, 21 Sextury, BangBros, Mofos, Kings Reality, Team Skeet, Kink, Ass Parade dhe të tjerët.

Jeta private

Alby pranoi që ajo nuk i shikonte skenat e saja, por ajo pëlqen të shikojë pornografinë. Edhe pse ajo gëzon të gjitha , ajo merr më shumë kënaqësi duke shikuar një vajzë lezbike. Ajo thotë se shikimi i dy vajzave të nxehta me njëra-tjetren mund ta bëjë të lagur në një sekondë. Ky vajze me trup të fortë pëlqen të dëgjojë zhanre të ndryshme muzikore, si hip-hop, Rn’B, dhe nganjëherë edhe muzikë vendore. Ajo thjesht e pëlqen pizza, dhe ajo do të ishte e lumtur nëse mund ta hante atë çdo ditë. Kur u pyet se kush do të donte ta pallonte , Alby u përgjigj se ajo donte një djalë të caktuar, por ajo nuk mund të thoshte emrin e tij para një aparati. Gjëja e rëndësishme është që dëshira e saj u bë e vërtetë dhe ajo e harriti.

Leave a Reply

Your email address will not be published.