Foto/ Prezantuesja shqiptare mahnit me format seksi në plazh

Viola Spiro ka forma trupore për t’u admiruar dhe shpesh i nxjerr në pah. Biondja u bë e njohur si balerinë e Fiks-Fare dhe më pas edhe prezantuese e emisioneve sportive në ekranet shqiptare, mirëpo ajo ka tërhequr shumë vëmendje me dukjen e saj.

Por në këtë verë të nxehtë, Viola ka kaluar disa ditë në plazh, ndërsa i ka mbajtur të informuar ndjekësit e saj për çastet që po i kalon.

You must be logged in to post a comment Login