Kejvina Kthella me kane ofruar shuma te medha parash per seks .

Kejvina Kthella me kane ofruar shuma te medha parash per seks .

Modelja shqiptare Kejvina Kthella ka folur hapur . Ajo ka treguar se i kanë ofruar para në këmbim të seksit S’më kanë ofruar drejtpërdrejt para në këmbim të seksit, por nëpërmjet njerëzve të njohur. Kur e kam marrë vesh, s’më ka bërë përshtypje dhe i kam injoruar . Keshtu ka deklaruar ajo në Top-Channel. E […]

Sailor sjell verën në dimër, imazhe seksi në bikini

Sailor sjell verën në dimër, imazhe seksi në bikini

Nëna e saj është supermodelja e njohur Christie Brinkley.Kështu që nuk është çudi që vajza e saj Sailor të ekspozojë hiret trupore, përcjell Bota sot.20 vjeçarja mahnitëse publikoi imazhe në llogarinë e saj në Instagram, nga pushimet që ka kaluar në fillim të këtij muaji.Ajo shfaqet mjaft seksi në bikini, derisa ekspozon të pasmet

Enca provokon serisht në Instagram (Foto)

Enca provokon serisht në Instagram (Foto)

Nxjerrja në pah e “aseteve” në pozicione sa më provokuese nuk është shprehi e panjohur kur është fjala për këngëtaren Enca Haxhia.Ajo ndiqet nga afro dy milionë persona në Instagram dhe gjithmonë i mban fansat të apdejtuar me foto “hot”.Edhe ‘selfie’ e fundit nga ashensori nuk i ka zhgënjyer pritshmëritë. Si gjithmonë del në pah […]

Nxjerr gjoksin jashtë, nuk duron dhe puth të dashurin edhe në publik

Nxjerr gjoksin jashtë, nuk duron dhe puth të dashurin edhe në publik

Ata janë bërë të pandashëm, që prej ribashkimit të tyre një vit më parë.Dhe Charlotte Dawson nuk mund të rezistonte pa e shfaqur dashurinë për Matt Sarsfield në Blackpool të shtunën, shkruan Daily Mail, Ylli i televizionit, është parë duke puthur të dashurin e saj gjatë një mbrëmje romantike në Beach House Bistro.Bukuroshja zeshkane shkëlqeu […]

Modelet “më të nxehta” të Instagramit – FOTO

Modelet “më të nxehta” të Instagramit – FOTO

Me mbi 12 milionë ndjekës në Instagram, Emily Ratajkowsky është modelja me më shumë fansa në rrjetet sociale, po “rivalet e saj” ku ndodhen?Revista “Esquire” ka bërë një renditje të 11 modeleve më të pëlqyera në rrjetet sociale. E përbashkëta e tyre është se janë të reja, të bukura, ambicioze dhe të guximshme përpara aparatit […]

Jennifer Lopez trondit me veshjen e saj

Jennifer Lopez trondit me veshjen e saj

Jennifer Lopez u kthye në qendër të vëmendjes të enjten me zgjedhjen e saj të fundit të modës. Këngëtarja, 49 vjeçe, u fotografua në grupin e videove të saj të ri muzikor me DJ Khaled, të veshur me pantallona të ulëta me një prerje të përkryer. Ishte një veshje e pazakontë me pantallonat dhe me […]