Vajza e “artë” Rita, e mahnitshme në Londër

Vajza e “artë” Rita, e mahnitshme në Londër

Ajo është një kameleon me stil që asnjëherë nuk ka frikë të tregojë hiret e saj trupore në veshje përplot stil.Dhe Rita Ora u shfaq tejet seksi në Londër të premten mbrëma.E veshur në një fustan të shkurtër ngjyrë ari, 27 vjeçarja dukej tejet seksi duke ekspozuar këmbët e gjata.

Pas Dua Lipës, Rita Orës e Bebe Rexhës, një tjetër shqiptar lidh kontratë me gjigandët, Warner Music

Pas Dua Lipës, Rita Orës e Bebe Rexhës, një tjetër shqiptar lidh kontratë me gjigandët, Warner Music

Ato janë artistët më të famshme shqiptare, madje të treja tashmë fama e tyre ka shkruar në nivele ndërkombëtare. Shpesh herë duam t’i shohim së bashku dhe një shans e kemi dhe kjo jo vetëm se gëzojnë famë botërore por sepse të treja janë pjesë e të njëjtit label, atë të “Warner Music Group”.Por tashmë […]