Fotot nudo që kanë thyer internetin.

Fotot nudo që kanë thyer internetin.

14 korriku njihet si Dita Ndërkombëtare e Nudos.VIP-at nuk presin një ditë si kjo. Por mund të pozojnë nudo gjatë gjithë vitit. Në fakt, është mirë që në këtë listë të veçohen yje si 39-vjeçarja Kim Kardashian. Sepse një pjesë e mirë e personazheve të njohur si ajo janë krenarë për trupin e tyre. Kështu […]

Bella Hadid, e mahnitshme në kopertinën e Bazar

Bella Hadid, e mahnitshme në kopertinën e Bazar

Bella Hadid duket e mahnitshme për herë të dytë në kopertinën e revistës së njohur Harper’s Bazaar Arabia Ajo po e mahnit botën e modës.Dhe Bella Hadid duket e mahnitshme për herë të dytë në kopertinën e revistës së njohur Harper’s Bazaar Arabia, imazhe të cilat ajo i publikoi në Instagram me krenari.Supermodelja 21 vjeçare […]