Selena Gomez ka përdunduar në spital psikiatrik

Selena Gomez ka përdunduar në spital psikiatrik

Ditën e djeshme në mediat e huaja u publikua lajmi se Selena Gomez është futur në një psikiatri në Bregun Lindor që të marrë trajtimin e nevojshëm për shëndetin mendor.Burime pranë 26-vjeçares kanë zbuluar se Selena vuan prej shumë kohësh nga presioni dhe ndihet përgjegjëse për të tjerët.“Ajo është vërtet e bukur, e zhytur në […]

Vajza e “artë” Rita, e mahnitshme në Londër

Vajza e “artë” Rita, e mahnitshme në Londër

Ajo është një kameleon me stil që asnjëherë nuk ka frikë të tregojë hiret e saj trupore në veshje përplot stil.Dhe Rita Ora u shfaq tejet seksi në Londër të premten mbrëma.E veshur në një fustan të shkurtër ngjyrë ari, 27 vjeçarja dukej tejet seksi duke ekspozuar këmbët e gjata.