Fotot nudo që kanë thyer internetin.

Fotot nudo që kanë thyer internetin.

14 korriku njihet si Dita Ndërkombëtare e Nudos.VIP-at nuk presin një ditë si kjo. Por mund të pozojnë nudo gjatë gjithë vitit. Në fakt, është mirë që në këtë listë të veçohen yje si 39-vjeçarja Kim Kardashian. Sepse një pjesë e mirë e personazheve të njohur si ajo janë krenarë për trupin e tyre. Kështu […]

Nude Yoga Girl Famous Instagram Profile

Nude Yoga Girl Famous Instagram Profile

Until today, we still haven’t completely recovered from the shock that our Instagram account @nakedwanderings suddenly got banned. We were speechless, helpless, sad and angry. Almost did we buy a ticket to Silicon Valley to go kick some butt. Or show some butt, we hadn’t really figured that one out yet. But then we realised […]

Mark Zuckenberg, njeriu i tretë më i pasur i botës

Mark Zuckenberg, njeriu i tretë më i pasur i botës

Billionare index e Bloomberg, që rendit njëri pas tjetrit më të pasurit e botës, shkruan ndërsa disa manjatë kanë pësuar humbje të mëdha për shkak të shpërthimit të pandemisë së covid 19, themeluesi i Facebook ka shtuar pasurinë duke arritur një vlerë prej 89 miliardë dollarësh. Falë situatës së krijuar, Zuckenberg ka mundur të ngjisë […]

Enca provokon serisht në Instagram (Foto)

Enca provokon serisht në Instagram (Foto)

Nxjerrja në pah e “aseteve” në pozicione sa më provokuese nuk është shprehi e panjohur kur është fjala për këngëtaren Enca Haxhia.Ajo ndiqet nga afro dy milionë persona në Instagram dhe gjithmonë i mban fansat të apdejtuar me foto “hot”.Edhe ‘selfie’ e fundit nga ashensori nuk i ka zhgënjyer pritshmëritë. Si gjithmonë del në pah […]