Arrestohet modelja sexy Emily Ratajkowski , ja pse doli kundër Trumpit

Qindra protestues që po e kundërshtojnë presidentin Donald Trump për nominimin e Brett Kavanaugh për Gjykatën Supreme, janë arrestuar në Washington DC.Komedianja Amy Schummer dhe modelja Emily Ratajkowski ishin në mesin e 302 grave të ndaluara që protestuan kundër këtij nominim. Emily Ratajkowski ka thënë se u arrestua të enjten teksa ishte duke protestuar.Modelja 27-vjeçare […]