Lil Wayne ndan versionin luksoz të ‘Funeral’ që përfshin bashkëpunime të reja me Doja Cat, Lil Uzi Vert

Lil Wayne ndan versionin luksoz të ‘Funeral’ që përfshin bashkëpunime të reja me Doja Cat, Lil Uzi Vert

Lil Wayne ka lëshuar një version të zgjeruar të albumit të tij të ri, “Funeral”, me tetë këngë shtesë. Rekordi luksoz, ishte një lancim surprizë. Albumi përfshin bashkëpunime me Doja Cat, Lil Uzi Vert, Tory Lanez, Jessie Reyez, and Benny The Butcher, dhe Conway The Machine. Versioni origjinal i Funeral u lëshua në fund të […]