Avokates seksi nga Tirana i zbulojnë sekretin/Dalin fotot kur punonte në site pornografike

Nëse nuk e njihni si avokate, padyshim keni dëgjuar për të si modele. Ajo është Redona Koçi, avokate e re, njëkohësisht edhe modele.Format e saj trupore, bukuria dhe për më shumë jeta e saj ka marrosur të madh e të vogël, vajza dhe djem, prandaj dhe ndjekësit e saj në rrjetet sociale, e kthejnë në VIP pa shumë mundim.

Mirëpo, sot faqja “Demaskimet Shqiptare” i i ka zbuluar një sekret të së shkuarës së saj, duke i publikuar foto që tregojnë se ajo ka qenë “punonjëse” e ëebsite-ve pornografike.
“Redona koci ( ka dhe sex tape ne website ) puntorja e cdo ëebsite porno. Mediat e cilesojn “bukuroshja” “juristja” hidhini 1her syt ktej nga faqja jone o media jon e dhjer dhe boll nxorret juriste imagjinare qe mban shkopinj ne goj por nxirrni realitetin sic eshte.

Redona ? Prandaj ben photoshooting per ti hedh fotot ne profilet e faqeve pornografike? 😂
Tani pres repliken tende sikur ste intereson . Kurv bythe na hapet zorret njerez te peshtir . Nese do ekzistonte shkolle per escorte ti do ishe diplomuar qe ne klas te par baxhell . Lodra e meshkujve pa dallim ngjyre feje rrace 😉 .Te hedhin sa andej ktej dhe ti e toleron te bejn ctu doj kari me ty per dy lek qe shkon i pi dhe ha le nam se dhe rrobat te gabi i blen . 👉👌🖓🖓🖓🖓 turppppp”, – shkruan Demaskime Shqiptare.

You must be logged in to post a comment Login