Kejvina Kthella me kane ofruar shuma te medha parash per seks .

Modelja shqiptare Kejvina Kthella ka folur hapur . Ajo ka treguar se i kanë ofruar para në këmbim të seksit S’më kanë ofruar drejtpërdrejt para në këmbim të seksit, por nëpërmjet njerëzve të njohur. Kur e kam marrë vesh, s’më ka bërë përshtypje dhe i kam injoruar . Keshtu ka deklaruar ajo në Top-Channel.

View this post on Instagram

🐥

A post shared by Kevina_kthella (@kejvina_kthella) on

E pyetur lidhur me zërat që qarkullonin se është në një lidhje me këngëtarin Seven Saraqi. Pasi ka shkuar në Amerikë, ajo u përgjigj: Jo nuk është e vërtetë, Seveni është bukurosh dhe djalë i mirë. Më ka ndejtur afër atje.

Por kaq s’ka pasur gjë më shumë.Jemi shokë të mirë. Në pyetjen se çfarë urren te meshkujt që të mërzit, ajo është përgjigjur : Se janë “gënjeshtrat, edhe gjënë më të vogël, por fatkeqësisht të gjithë meshkujt gënjejnë”.

View this post on Instagram

Une kur me thon esht gati grosha 😋🍽

A post shared by Kevina_kthella (@kejvina_kthella) on

View this post on Instagram

Think green …@brendanforbes 📸 @jfnextjourney

A post shared by Kevina_kthella (@kejvina_kthella) on

barcelona
basketboll
covid19
droge
ekonomia
facebook
femra
formula 1
fotografi
futboll
historia
horoskopi
iliria
instagram
kengetare
keshilla
kosova
kufiri
la liga
liverpool
lufta
maqedoni
marin mema
mbreti
modele
nba
nudo
opinion
policia
premier league
presidenti
protesta
receta
receta gatimi
rezultate
rita ora
roma
shendeti
showbiz
shqiperia
teknollogjia
tenis
turizem
usa
ushtria

You must be logged in to post a comment Login