Lei Kraja sensuale , uron festën e Pavarësisë së SHBA

Lei Kraja është padyshim një nga moderatoret sportive më bukuroshe dhe seksi në ekranet shqiptare. Ajo është tepër aktive në rrjete sociale. Sidomos Instagram, ku publikon foto të ndryshme nga jeta e saj.

Në festën e Pavarësisë se SHBA, urimet kanë qenë të shumta . Duke nisur nga liderët e politikës, por edhe nga personazhe të tjera. Moderatorja e supersport cila ka lindur dhe jetuar ne Kaliforni . Nuk kishte si ta harronte këtë ditë dhe ka uruar SHBA-në për festën e Pavarësisë.

You must be logged in to post a comment Login