Hiti i ri i Butrintit, per 24 orë kalon 1.3 milion klikime .

“Si përpara” eshte kënga më e re e Butrint Imerit . Kjo kenge u lancua të premten . Dhe kjo kenge duket se eshte perqyer shume duke arritur nje rekord klikimesh .

Klipi i Butrintit, i cili është realizuar nga Valon Aziri . Deri me tani ka marrë më shumë se 1.3 milionë klikime brenda 24 orëve . Dhe kënga është bërë virale në pothuajse të gjitha rrjetet sociale.

You must be logged in to post a comment Login