Luana Vjollca shkelqen në kopertinën e revistës turke me foto provokuese .

Sukseset e Luana Vjollcës nuk kanë fund, dhe vazhdojnë të tejkalojnë kufirin e Shqipërisë.
Pasi rrëmbeu çmimin si “Best Albanian Act Artist” në “Golden Panther Music Awards 2020” në SHBA, moderatorja bukuroshe është shfaqur në kopertinën e revistës së njohur turke “Modda Turkey” të rubrikës së muajit maj, për të cilën ka dhënë një intervistë ekskluzive.Luana ka rrëfyer disa të vërteta për të cilat nuk ka folur kurrë më parë, duke përmendur faktin se kur ishte e vogël donte të bëhej basketbolliste e njohur, por megjithatë nuk pendohet për shkak të karrierës që ka sot.Autorja e “Take Me Out Albania” gjithashtu ka treguar një sekret të vogël se dita e saj është aq e zënë sa që nuk ha fare nga mëngjesi në darkë.

You must be logged in to post a comment Login