Nxjerr gjoksin jashtë, nuk duron dhe puth të dashurin edhe në publik


Ata janë bërë të pandashëm, që prej ribashkimit të tyre një vit më parë.Dhe Charlotte Dawson nuk mund të rezistonte pa e shfaqur dashurinë për Matt Sarsfield në Blackpool të shtunën, shkruan Daily Mail,
Ylli i televizionit, është parë duke puthur të dashurin e saj gjatë një mbrëmje romantike në Beach House Bistro.Bukuroshja zeshkane shkëlqeu me një kostum lëkurë ngjyrë të gjelbërt, me të cilin nxori jashtë gjoksin e saj seksi

You must be logged in to post a comment Login