Foto +18/ Brittanya O’Campo modelja qe sfidon Kim Kardashian .


Brittanya O’Campo(Razavi) eshte nje modele dhe aktore Amerikane qe fale formave te saj eshte gjithmone ne qender te showbiz. Brittanya ka keto masa te trupit 36D-25-25, e gjate (5ft 2in) pesha e saj shkon deri ne 57kg. Brittanya ka lindur me 7 korrik 1985 (33 vjec),ne Oxnard,CA ne nje familje ku kishte dhe kater femije te tjere.Si femija me e vogel e familjes ajo gjithmone ka qene me e favorizuara nga prnderit e saj .Kur ishte ne moshen 16 vjecare babai i saj perfundon ne burg dhe ndahet me nenen e saj dhe peshen e familjes e mori nena ku me shume veshtiresi arriti ti nxjerri ne jete me sukses femijet e saj. Ne rolet si aktore ajo ka luajtur ne fimin “Dysfunctional Friends”, gjithashtu ajo njihet dhe per pjesmarrjen ne serialin e VH1 “Rock of Love Bus” ne 2009 dhe “Charm School” with Rikki Lake.
Rrjetet e saj sociale dhe website personal .
www.BrittanyaTV.Com
instagram – @brittanya187
twitter – @brittanya187187
facebook – @brittanya187inc

Disa fakte interesante rreth Brittanya
-Lindur ne 7 korrik 1985 in Oxnаrd, Cаlifоrniа
-Emri i saj i pare ka qene Brittanya O’Campo
-Thashethemet thone se ajo femijen e pare e ka lindur ne moshen 16 vjecare ne kohen kur babai perfundoj ne burg , femija thone se ka jetuar me gjyshin e saj .
– Brittanya Razavi thone se ka patur nje lidhje me Nico Vaquez,por qe u ndane shume shpejt .
– Thuhet se eshte martuar me nje burre i cili quhet Luсkу Mое Rаzаvi prandaj ajo ka nderruar mbiemrin ne Brittanya Razavi.Por ajo therritet si Brittаnуа O-Cаmро Razavi
– Ajo ka deklaruar se do te kete 5 femije
– Te ardhurat e saja shkojne deri ne $6 million
– Brittanya ka punuar dhe si camgirl ku fotot e saj nudo jane shperndare ne rrjet .