Foto+18/ Andja Lorein modelja franceze qe pozon nudo .

Andja lorein eshte nje modele dhe aktore franceze qe pozon per fotografet qe bejne nudo artistike ,Ajo eshte 31 vjec me nje trup per tu patur zili .Pas suksesit te saj ne mbare boten fale fotove ku ajo shfaqet ashtu si e ka lindur nena ka pranuar dhe nje kontrate nga playboy ne France . Andja ndiqet nga 468 mije ndjekes ne instagram ku vazhdimisht merr komplimete nga fansat e saj.Keshillohet qe nen moshen 18 vjec mos ta ndjekin kete modele ne rrjetet e saja sociale. Per te gjithe ata qe duan te shohin fotot e saj pa censure mund ta ndjekin ne rrjetin social tumblr.