Jenifer Lopez sfidon vajzat e reja, pozon e zhveshur


Jenifer Lopez është padyshim një ndër këngëtaret që duhet pasur zili nga të gjithë dhe këtë e vërteton gjithmonë me postimet e saj në rrjetet sociale.Jennifer është plot 49 vjeç dhe duket se ky fakt nuk e frikëson aspak këngëtaren.Këngëtarja ka sfiduar vajzat e reja me pamjen e saj, teksa pozon për revistën “Instyle”.JLo ka publikuar një foto në Instagram ku shihet më në formë se kurrë, me një fustan jeshil që i nxjerr jashtë njërën anë të trupit.Këngëtarja ka vënë në dukje format e përkryera, ndërkohë që njërën dorë e ka vënë te të pasmet.