Vajza e “artë” Rita, e mahnitshme në Londër

Ajo është një kameleon me stil që asnjëherë nuk ka frikë të tregojë hiret e saj trupore në veshje përplot stil.Dhe Rita Ora u shfaq tejet seksi në Londër të premten mbrëma.E veshur në një fustan të shkurtër ngjyrë ari, 27 vjeçarja dukej tejet seksi duke ekspozuar këmbët e gjata.

You must be logged in to post a comment Login