Ja çiftet e Play Off në Europa Legue

Në dy javët e ardhshme, turi play-off i Ligës së Europës do të përcaktojë 21 skuadrat të cilat do të kalojnë në fazën në grupe të turneut. Sipas shortit të hedhur që dy javë më parë, të gjithë dinë se me kë do të ndeshen dhe kanë filluar ndoshta që sot përgatitjet për duelet e radhës.

Olimpija Ljubljana – Spartak Trnava
APOEL – Astana
Rosenborg – Shkëndija
Dudelanzh –CFR Kluj
Suduva – Sëlltik
Sherif Tiraspol – Karabak
Malmoe –Midtjilland
Torpedo Kutaisi – Ludogorets
Zenit –Molde
Trençín –AEK Larnaka
Genk – Brondbi
Olimpiakos – Bërnli
Zoria Luhansk – RB Lajpcig
Sigma Olomouc – Sevilja
Sarpsborg –Makabi Tel-Aviv
Gent –Bordo
Partizan Beograd – Beshiktash
Rapid Vjenë –FCSB
Apollon Limasol – Bazel
Rejnxhërs – Ufa
Atalanta –Kopenhagë

You must be logged in to post a comment Login