Një yll në Meksikë! (FOTO)

Bella Hadid e nisi karrierën duke postuar foto të nxehta në Instagram nga pushimet luksoze nëpër botë, krahë motrës së saj Gigi dhe mikeshës prej vitesh, Kendall Jenner.Bukuroshja 21 vjeçare ka gjetur sërish kohë të relaksohet nën rrezet e diellit, teksa është fotografuar në Cancun, Meksikë.Supermodelja, një nga më të paguarat në botë, dukej mahnitëse e veshur me një kostum banje ngjyrë portokalli.

You must be logged in to post a comment Login