Rita Ora mahnit me zërin dhe fustanin rrezëllitës

Ajo kohët e fundit i kërkoi falje fansave për këngën e fundit, pasi u kritikua për përdorimin e rimave, ku anëtarët e komunitetit LGBTQ quheshin ‘të dëmshëm’.

Por Rita Ora i hodhi të gjitha prapa krahëve, teksa e ngriti në këmbë publikun me performancën e saj elektrizuese në Akademinë 02 Brixton në Londër të premten.

Princesha 27-vjecare e popit përpara se të ngjitej në skenë mbante veshur një fustan ngjyrë trëndafili të ëmbël, i cili e tregonte rrëzëllitëse dhe mahnitëse.

You must be logged in to post a comment Login