Foto+18/ Tronditet rrjeti, modelja i heq të gjitha para 7 milion ndjekësve

Modelja e njohur, Lindsey Pelas, bën të pamundurën për 7 milion ndjekësit e saj. Ata gjithashtu i qëndrojnë besnikë me komentet dhe pëlqimet e tyre.Me mbi mbi shtatë milionë ndjekës në Instagram, të jemi të sinqertë, seksbomba pa dyshim është një nga femrat më të dashura.Janë linjat e saj trupore ato që marrin gjithë vëmendjen e ndjekësve dhe ajo bën çmos që të luaj pafund me to. Tre video e saj të vundit do iu hedhin në tokë, kështu që më mirë uluni fillimisht.

You must be logged in to post a comment Login