Femra me të pasmet më seksi që keni parë ndonjëherë në jetën tuaj

Victoria Lomba është konsideruar ngatë gjithë si femra me të pasmet më të bukura dhe më seksi që keni parë ndonjëherë në jetën tuaj.

Këtë verë ajo vjen e veshur me “body” të kuqe, çizme të kuqe dhe një xhakete po të kuqe. Por sigurisht ajo prezantohet fuqishëm në këto fotografi me asetin e saj më të fortë, të pasmet bombastike, të cilat rrëmbejnë sytë e të gjithë atyre që do t’i shikojnëModelja e fitnesit dhe trajnerja personale u bë e njohur nëpërmjet rrjetit social, në fillim nga MySpace dhe Facebook, kurse tani nga Instagrami. Faqja e saj në Facebook është më e vizituara nga të gjitha faqet e yjeve të palestrës.

E lindur në Spanjë, por me origjinë braziliane, suksesin e shijoi pasi u zhvendos në SHBA. Ajo ka zënë vend në kopertina të shumta revistash të njohura dhe u bë ikonë e produkteve të bodybuilding-ut si Team Revtech Poëer Nutrition dhe Team Hidetada Yamagishi.

Ja fotot e fundit që i ka publikuar për fansat e saj.

You must be logged in to post a comment Login