Foto/ “Çmendet” Oriola Marashi, zhvishet në mes të dimrit !

Oriola Marashi është një nga modelet më simpatike të momentit. Ajo prej kohësh po tenton të futet ne botën e muzikës duke u bërë pjesë e grupit OTR dhe shpesh herë është parë krah Noizyt.

Por këtë herë Oriola duket se ka ngritur temperaturat në rrjetin e saj social në instagram, duke hedhur një foto ku shfaqet e zhveshur, tepër seksi dhe provokuese.

Edhe pse Oriola këtë foto e ka publikuar tani në mes të dimrit, duket se ajo është realizuar në verë. Ndoshta këtë e ka bërë qëllimisht, ajo shfaqet e zhveshur, teksa instagrami këto ditë vëlon nga fotot e borës. “Një fotografi është një poezi pa fjalë. Kreativiteti kërkon kurajo 🙂 Unë jam e lumtur që jam gjallë për sa kohë që unë mund të shpreh veten time. Inkurajoj të gjithë gratë që dëshirojnë të shprehin veten e tyre si ato duan”, shkruan Oriola.

You must be logged in to post a comment Login