Kjo është Nita, bukuroshja që po çmend të gjithë me format e trupit që ju lenë pa frymë

Modelja ruse Nita Kuzmina, është një ndër femrat më të ndjekura të botës së showbizit në rrjetin social ‘Instagram’.

Krahas kësaj, është e pranishme edhe në videoklipe muzikore dhe në reklama televizive.

Pa dyshim me që më trupin dhe tiparet e saj ajo është një ndër femrat më të bukura të momentit! Është një modele me super forma!Bukuroshja është adhuruese e sportit e në veçanti boksit.

You must be logged in to post a comment Login