Bella Hadid nuk i lë vend imagjinatës (Foto)

Bella Hadid cilësohet si një nga modelet më të kërkuara të momentit, çka e ka bërë të njohur në të gjithë botën brenda një kohe të shkurtër. Dhe teksa shëtiste rrugëve të Londrës, Bella Hadid 21 vjeçe u sigurua që të gjithë sytë të mbeteshin tek ajo.Modelja me origjinë palestinezo-holandeze kishte veshur një bluzë me ngjyrë të zezë, poshtë të cilët dallohej që nuk kishte fare reçipeta.

You must be logged in to post a comment Login