Çfarë ka ndodhur me Rihanën ?

Rihanna gjithmonë është mbajtur si një prej personazheve më seksi të skenës. Gjithmonë në formë dhe sensuale, të paktën këtë imazh ka secili prej nesh në kokë kur dëgjon emrin e yllit të muzikës.

Tashmë, të gjithë e dimë se artistja ka shtuar në peshë, e kjo kuptohet edhe nga fotot zyrtare të saj. Megjithatë, fotoshopi i përdorur nuk zbulon gjithçka nga këngëtarja. Trupi i Riri-t të habit jo pak në foton e fundit të shpërndarë nga fansat.

You must be logged in to post a comment Login