Demi Rose provokon serisht nga ishulli Cabo Verde .

Pati një verë të ngarkuar mes Ibizas në Spanjë dhe Londrës. Tek e para ushtroi ëndrrën e saj si DJ në lokalet e famshme të natës atje, ndërsa në kryeqytetin britanik për të mos u shfaq herë pas here si e ftuar speciale nëpër evente të ndryshme të showbizz-it.E pas gjithë këtyre angazhimeve, Demi Rose “u arratis” në ishujt Cabo Verde në brigjet veri-perëndimore të Afrikës.22-vjeçarja u fotografua duke luajtur me dallgët në shoqërinë e një mikeshe, ku edhe jeleku i shpëtimit të jetës mezi i mbante format e saj.

You must be logged in to post a comment Login